Etusivu » Tietoa meistä » Hallitus ja johto

Hallitus ja johto

Johto

Interim CEO & Vice President, Digital transformations

Jouko Kuisma

+358 50 468 8881
jouko.kuisma@nhg.fi

COO & CFO

Sanna Reponen

+358 40 772 5451
sanna.reponen@nhg.fi

Executive Vice President, Advisory

Vesa Komssi

+358 50 331 7978
vesa.komssi@nhg.fi

Vice President, Solutions

Tomi Malmström

+358 50 323 4775
tomi.malmstrom@nhg.fi

Vice President, New Markets

Hanna Puhakka

+41 78 209 8707
hanna.puhakka@nhg.fi

CEO, NHG Denmark

Martin Hornstrup

+45 218 46186
martin.hornstrup@nhgdk.dk

CEO, NHG Sweden

Preben Andreassen

+46 070 205 8686
preben.andreassen@nhg.se

Vice President, Clients & Sales

Olli Tolkki

+358 40 033 9195
olli.tolkki@nhg.fi

Head of People and Culture

Elina Seppänen

0505000765
elina.seppanen@nhg.fi

Marketing and Communications Director

Milja Saarimaa

+358 41 503 1336
milja.saarimaa@nhg.fi

Hallitus

Chairman of the Board

Juko Hakala

Juha Peltola

Antti Salmela

Eva Nilsson Bågenholm

Mukhtar Ahmed

Anna Maksimainen

(Deputy member)

Jesper Kontinen

"(Obligatoriskt)" näyttää pakolliset kentät

Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.